Košík/Objednávka: 0 ks / 0 €

Ošetrovanie

Pri správnom používaní a ošetrovaní Vám naše sviečky budú slúžiť dlhé roky. Tu je niekoľko rád...

Sviečka je vyrobená z najkvalitnejších a zdravotne nezávadných surovín. Je lakovaná a v prípade že sa zapráši, stačí ju opláchnuť vlažnou vodou. Na spodku sviečky sú plstené nožičky, takže ju môžete položiť priamo na nábytok a nemusíte sa obávať poškodenia.

V prípade správneho používania sa do sviečky vypáli kanálik, do ktorého si môžete neskôr vkladať čajové sviečky a predĺžite tým životnosť.

Nenechávajte zapálenú sviečku v prievanie, pohyb vzduchu môže vychýliť plameň a tým odtápať bok kanálika a deformovať ornamenty. Taktiež ju nevystavujte teplotám pod 0 a nad 45 stupňov Celzia (aj nezapálenú).

Sviečky dodávame s knôtom skráteným na priame zapálenie, avšak pred každým ďalším zapálením je potrebné knôt mierne skrátiť (stačí jemne odlomiť prstami)...v opačnom prípade bude plameň príliš veľký a môže topiť boky sviečky...pokiaľ sa tak stane, farebný vosk by sa nemal dostať ku knôtu, lebo ho môže upchat a sviečka bude slabšie horieť alebo blikať (aj keď to blikanie je celkom pekné)...pokiaľ sa stane že to človek neustriehne a farebný začne tiecť ku knôtu, je potrebné ho odtiaľ odstrániť...